Výsledky
vytrvalostního závodu v běhu na lyžích
BLATENSKÁ DESETIHODINOVKA
Síň slávy
Všechny ročníky


20.ročník - 2019:

Detailní výsledky 20.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys20.xls (167 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys20.pdf (308 kB)

19.ročník - 2015:

Detailní výsledky 19.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys19.xls (167 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys19.pdf (308 kB)

18.ročník - 2013:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h):1Fišer Pavel1516:41
2Zavadil Josef1516:51
3Jiskra martin1516:55
4Pekárek Martin1416:48
5Pachta Ladislav1416:50
6Pleskot Tomáš1417:00
7Smolík Martin1417:12
8Petruš Marek1316:26
9Šilhan Jiří1316:50
10Hadrava Jiří1316:53
11Stehlík Rudolf1216:11
12Oplištil Sáva1216:40
13Plzák Michal1216:45
14Devera jakub1217:12
15Lazur Luděk1115:36
16Pultar Antonín1116:50
17Ouška Martin1117:00
18Bulín Gustav1117:10
19Huráň Martin1117:12
20Ježek Martin1117:20
21Petr Michal1117:20
22Ocetník Petr1015:33
23Tejkal Karel1015:55
24Liebhaber Hans Jörg1016:27
25Plšek Martin1016:30
26Sobota Martin1016:54
27Arnolt Alan1017:20
28Hofreiter Bohdan1017:23
29Lejbl Ladislav916:37
30Rozvoda Jan916:50
31Vyšín Jiří916:50
32Matela Jan917:15
33Racek Luboš917:25
34Růžička Miloslav814:44
35Griga Petr814:58
36Nováček Štěpán815:12
37Sobota Josef815:16
38Maršík jindřich815:22
39Havlíček Michal815:57
40Pryl Dobromil817:20
41Krsek Martin817:20
42Tanzer Michal817:23
43Kepka Pavel713:49
44Valent Jiří714:14
45Karásek Milan714:15
46Doležal Petr714:43
47Griga Richard611:45
48Kaválek Daniel613:26
49Soukup Michal511:53
50Míček Martin513:29
51Regner Albert513:32
52Seifert Jan410:53
53Šembera Libor413:53
54Brabec Jiří312:40
Veteráni (10h):1Češner Vladimír1217:08
2Teubner Helmut915:26
3David jan813:40
4Pech Milan815:17
5Roubíček Milan815:48
6Holas Jaomír715:43
7Drahorád František511:44
Ženy (10h):1Deverová Monika1216:25
2Holasová Jarmila1117:20
3Breburdová Hana1117:23
4Vyšínová Iveta1017:30
5Březinová Dagmar915:53
6Bařtipánová Kateřina916:50
7Martínková Marie917:15
Ženy (6h):1Stehlíková Martina713:04
2Pachtová markéta612:43

Detailní výsledky 18.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys18.xls (158 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys18.pdf (323 kB)

17.ročník - 2012:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h):1Fišer Pavel1417:07
2Pachta Ladislav1316:35
3Šilhan Jiří1316:50
4Pekárek Martin1216:44
5Oplištil Sáva1216:55
6Stehlík Rudolf1116:09
7Gogor1117:10
8Sinkule Václav1016:25
9Plzák Michal1016:40
10Žižka Jiří1016:45
11Fišer Radovan1016:45
12Urban Milan1016:52
13Paule Bohuslav1016:59
14Veselý Petr1017:10
15Bartoš František1017:20
16Kepka Pavel914:42
17Motlík Ondřej914:56
18Lejbl Ladislav916:10
19Huráň Martin916:36
20Holas Jaromír917:00
21Arnolt Alan917:07
22Ježek Martin917:25
23Sýkora Jaroslav917:35
24Pleticha Marek813:53
25Bubeník Tomáš814:16
26Baroch Petr815:13
27Matela Jan816:26
28Tanzer Michal816:26
29Novák Petr817:40
30Motlík Pavel713:26
31Rozvoda Jan714:55
32Kulmon Petr715:16
33Roubíček Milan715:17
34Pryl Dobromil716:33
35Bettger Willy716:55
36Volný Jindřich612:46
37Manelgist Robert613:00
38Drahorád František613:32
39David Jan613:46
40Karásek Milan613:57
41Teubner Helm614:15
42Novák Michal615:10
43Rouča Karel615:15
44Míček Martin615:17
45Krsek Martin616:31
46Růžička Miloslav512:07
47Soukup Michal513:53
48Janota Bohumil311:49
49Doležal Petr18:00
Ženy (10h):1Holasová Jarmila1017:30
2Breburdová Hana916:31
3Brožková Helena617:33
Ženy (6h):1Stehlíková Martina713:26
2Pachtová Markéta613:19
3Vyšínová Lenka512:31
4Vyšínová Iveta513:03

Detailní výsledky 17.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys17.xls (278 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys17.pdf (131 kB)


16.ročník - 2010:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h):1Pachta Ladislav1417:04
2Fišer Pavel1417:24
3Stehlík Rudolf1216:31
4Pekárek Martin1216:39
5Šilhan Jiří1216:42
6Oplištil Sáva1217:02
7Vozáb Karel1116:18
8Motlík Pavel1116:34
9Baroch Petr1116:36
10Činčera Jiří1116:45
11Beneš Jaroslav1116:51
12Gryga Richard1117:22
13Růžička Miloslav1016:02
14Plzák Michal1016:33
15Fulka Jan1016:34
16Lejbl Ladislav1016:37
17Mráz Jan1016:37
18Bartoš František1016:48
19Gryga Petr1016:53
20Sýkora Jaroslav1017:01
21Vitásek Petr1017:03
22Havlíček Michal1017:11
23Lazur Luděk914:59
24Holas Jaromír916:32
25Doležal Petr916:39
26Záhorec František916:46
27Horník Karel917:19
28Pryl Dobromil917:21
29Pelikán Robert814:49
30Homola Radek815:06
31Kubát Jan815:22
32Uhlíř Luděk815:46
33Teringl Petr816:54
34Krsek Martin817:34
35Novotný Jaroslav714:10
36Glaser714:34
37Paule Slávek716:18
38Kulega Petr613:36
39Kulmon Petr614:15
40Berka Jan615:31
41Němec512:15
42Drahorád František512:58
Ženy (10h):1Nyklová Jana1117:02
2Holasová Jarmila916:35
3Macková Irena916:42
4Hůrková Dáša817:02
5Stužková Hana715:07
6Sobotková Věra412:33
Ženy (6h):1Stehlíková Martina712:59
2Dammerová Žaneta613:19
3Krsková Andrea414:05
Dorost (6h):1Vopalecký Daniel513:39

Detailní výsledky 16.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys16.xls (103 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys16.pdf (43 kB)


15.ročník - 2009:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h):1Kamaryt Tomáš1417:18
2Fišer Pavel1316:36
3Pachta Vladislav1316:55
4Zavadil Josef1216:20
5Kepka Pavel1217:02
6Pekárek Martin1116:25
7Beneš Jaroslav1116:39
8Vozáb Karel1116:41
9Rouča1116:42
10Stehlík Rudolf1116:44
11Dočekal Filip1117:38
12Ressl Jar.1015:56
13Sinkule Václav1016:05
14Fišer Radovan1016:09
15Chren Pavel1016:11
16Motlík Pavel1016:13
17Oplištil Sáva1016:13
18David Jan1016:16
19Benda Karel1016:41
20Pinc Michal1016:41
21Dědek Miroslav1016:48
22Ouška Martin1016:53
23Berka Pavel1016:56
24Bartoš1017:05
25Petr Michal1017:10
26Gryga Richard1017:14
27Pleticha Marek914:49
28Šilhan Jiří915:06
29Mráz Jan916:13
30Vitásek Petr916:33
31Záhorec František916:43
32Coubal916:49
33Novák Petr917:10
34Kavan Antonín815:10
35Pilný Vladimír815:18
36Teubner815:55
37Gryga Petr815:59
38Doležal Petr816:12
39Havlíček Michal816:20
40Kaválek Daniel816:53
41Šebesta Jakub712:11
42Tichý Jan ml.712:32
43Holas Jaromír715:14
44Teringl Petr715:47
45Drahorád František716:13
46Krsek Martin717:32
47Sýkora Jaroslav612:44
48Nykl Jan612:49
49Soukup Michal512:00
50Tichý Jan512:12
51Matějíček Karel512:25
52Regner Albert514:07
53Míček Martin514:17
54Paule Slávek514:50
55Los Jiří411:21
Ženy (10h):1Holasová Jarmila1017:28
2Macková Irena1017:28
3Bařtipánová Kateřina916:58
4Englová Lucie714:51
Ženy (6h):1Novotná Jana612:44
2Dammerová Žaneta513:05
3Havlíčková Radka513:10
4Kriegelsteinová514:00
Dorost (6h):1Vopalecký Daniel310:50

Detailní výsledky 15.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys15.xls (103 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys15.pdf (43 kB)



14.ročník - 2006:
Závod se jel na náhradní trati po loukách kolem Horní Blatné (přibližná délka okruhu 8,5 km).
Detailní výsledky 14.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys14.xls (88 kB) doporučuji nejprve uložit pravým tl.myši (Uložit cíl jako...) a pak samostatně otevřít z disku.


13.ročník - 2005:
Závod byl předčasně ukončen pro silný vítr a popadané stromy na trati v 15:30.
pořadí   jméno       ročník       kol       čas
Muži (10h): 1 Báča Tomáš 10 15:40
2 Šebesta 10 15:43
3 Fíša 10 15:46
4 Vozáb Karel 9 15:10
5 Chocholouš 9 15:13
6 Ocetník 9 16:03
7 Kašák 8 15:28
8 Fulka 8 15:57
9-11 Bubeník 8 16:09
9-11 Krupička 8 16:09
9-11 Vik 8 16:09
12 Schimm 7 13:46
13 Pospíšil 7 13:54
14 Krejčí 7 14:01
15 Motlík (Kasař) 7 14:03
16 Sýkora Jarda 7 14:12
17 Holas 7 15:31
18 Jeřábek 7 15:33
19 Prieložný 7 16:16
20 Urban 7 16:19
21 Havlíček 6 14:11
22 Tichý 5 11:53
23 Ritter 5 12:03
24 Motlík jr. 5 12:42
25 Mráz 5 12:49
26 Novotný 5 13:09
27 Hůrka 5 13:17
28 Bernad 5 13:34
29 Kaválek 5 14:29
30 Denk 5 14:39
diskv. Mach 4 12:24
diskv. Drahorád 4 13:08
diskv. Macek 4 14:54
diskv. Los 3 10:07
diskv. Matějka 3 10:07
diskv. Andrejkiv 3 10:49
diskv. Gašek 1 8:09
Ženy (10h): 1 Fišerová Petra 8 15:25
2 Macková Irena 8 15:52
3 Holasová Jarmila 7 15:42
4 Kašparová 6 14:03
5 Hrdličková 6 15:12
6 Volná 5 14:41
7 Laštůvková 5 14:48
8 Hůrková 4 12:38
Ženy (6h): 1 Mrázová 4 11:35
2 Hanzálková 4 12:59
diskv. Krejsová 1 8:24
diskv. Kriegelsteinová 1 8:32
Dorostenci (6h): 1 Mach jr. 5 12:24
2 Trapp 5 12:44
2 Seifert Otto 4 12:59

Detailní výsledky 13.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys13.xls (67 kB) doporučuji nejprve uložit pravým tl.myši (Uložit cíl jako...) a pak samostatně otevřít z disku.


12.ročník - 2004:
pořadí   jméno       ročník       kol       čas
Muži (10h): 1 Denk Vláďa 1975 14 16:44
2 Báča Tomáš 14 16:59
3 Šebesta 14 17:11
4 Kuře Pavel 13 16:41
5 Fišer Pavel (Fíša) 1972 13 16:52
6 Pospíšil Jan 1974 13 17:00
7 Pekárek Martin 1972 13 17:05
8 Motlík Pavel (Kasař) 1949 12 16:41
9 Viki 1964 12 16:48
10 Ritter Aleš 1974 12 16:58
11 Dědek 1974 12 17:07
12 Oplištil Sáva 1964 12 17:20
13-14 Ressl Jaroslav 1961 11 16:09
13-14 Ressl Štěpán 11 16:09
15 Činčera 11 16:16
16 Mls Václav 1951 11 16:44
17 Pavlas Jiří 1963 11 16:47
18 Petrák Milan 1961 11 16:53
19 Kropáček 11 16:55
20 Kašák 11 17:02
21 Mráz Jan (Rokáč) 1955 11 17:04
22 Tošner 10 15:02
23 Janatka 10 15:58
24 Štefánek Rosťa 1977 10 15:59
25 Benda 10 16:03
26 Smrž Vladimír 1965 10 16:13
27 Nykl Jan 1951 10 16:42
28 Havlíček Michal 1971 10 17:14
29 Bašek 10 17:19
30 Vyšín Jiří 1959 10 17:21
31 Mencl Vladimír (Člověk) 1975 10 17:30
32 Charvát 10 17:31
33 Veselý Petr 1970 10 17:33
34 Stehlík Ruda 1977 9 15:42
35 Petr 9 16:31
36 Fulka 9 16:50
37 Fischer 9 17:11
38 Holas 9 17:15
39 Drahorád 1943 8 13:36
40 Šváb P. 8 16:02
41 Regner Albert 1974 8 16:50
42 Šváb P. 7 15:58
43 Šmejkal Libor 1973 7 15:58
44 Urban 7 16:46
45 Filistein Luďek 7 17:42
46 Sinkule Václav 1964 6 12:11
47 Michalík 5 12:48
48 Hůrka 5 13:06
49 Ocetník 5 13:13
50 Tichý Jan (Ticháč) 1949 5 13:45
diskv. Jech Daník 3 10:46
Ženy (10h): 1 Holasová 9 16:32
2 Fišerová Petra 9 16:50
3 Vyšínová Y. 9 17:22
4 Bařtipánová 8 16:15
5 Hrdličková Libuše 1974 8 17:20
6 Humpolíčková 8 17:20
7 Hrdličková Alice 1980 7 15:58
8 Bydžovská 6 15:53
9 Vyšínová M. 1982 6 16:17
Ženy (6h): 1 Motlíková Martina 1977 7 12:49
2 Novotná Jana 1974 6 12:40
3 Veselá 6 13:42
4 Janetková 5 11:26
5 Stehlíková 5 12:49
6 Havlíčková 5 13:14
7 Česáková 4 12:22
8 Hůrková 4 12:36
9 Vojířová 4 13:21
10 Kriegelsteinová 3 11:29
Dorostenci (6h): 1 Seifert Jan 1986 7 13:20
2 Mach Jan 1988 6 12:10

Detailní výsledky 12.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys12.xls (92 kB) doporučuji nejprve uložit pravým tl.myši (Uložit cíl jako...) a pak samostatně otevřít z disku.



11.ročník - 2003:
pořadí   jméno       ročník       kol       čas
Muži (10h): 1 Denk Vláďa 1975 14 17:15
2 Novotný Petr (Čert) 1973 13 17:00
3 Fišer Pavel (Fíša) 1972 13 17:11
4 Chocholouš Tomáš 1966 12 16:55
5 Motlík Pavel (Kasař) 1949 11 16:34
6 Baroch Petr 1964 11 16:45
7 Vozáb Karel 1946 11 16:46
8 Oplištil Sáva 1967 11 16:56
9 Sinkule Václav 1964 11 16:57
10 Ritter Aleš 1974 11 17:10
11 Pospíšil Jan 1974 10 15:46
12 Viki 1964 10 16:10
13 Resl Jaroslav 1961 10 16:15
14 Benda Karel 1945 10 16:31
15 Mráz Jan (Rokáč) 1955 10 16:34
16 Mls Václav 1951 10 16:40
17 Pavlas Jiří 1963 10 16:41
18 Sýkora Jaroslav 1945 10 16:42
19 Lang Tomáš 1973 10 17:01
20 Smrž Vladimír 1965 10 17:02
21 Tala Zdeněk 1955 10 17:02
22 Nykl Jan 1951 10 17:08
23 Mencl Vladimír (Člověk) 1975 10 17:34
24 Drahorád 1943 9 15:38
25 Petrák Milan 1961 9 15:57
26 Veselý Petr 1970 9 16:27
27 Havlíček Michal 1971 9 16:44
28 Gašek Petr 1980 9 16:55
29 Bočan Jaromír 1944 9 17:24
30 Lang Jakub 1975 9 17:30
31 Štefánek Rosťa 1977 8 14:59
32 Stehlík Ruda 1977 8 15:14
33 Štěpán Jiří 1974 8 16:00
34 Liška Petr 1973 8 16:18
35 Matějka Tomáš 1974 8 17:10
36 Regner Albert 1974 8 17:40
37 Mach Hanzi 1945 7 15:19
38 Brabec Ondřej 1977 7 15:34
39 Vyšín Jiří 1959 6 13:47
40 Soukup Michal 1948 6 14:44
41 Novotný 1961 6 15:01
42 Nöbauer Jaroslav 1970 6 16:08
43 Vyleťal Michal 1976 5 13:08
44 Tichý Jan (Ticháč) 1949 5 13:58
45 Denk Jiří 1971 5 15:52
diskv. Bulín Milan 1959 4 13:14
diskv. Turčín Radek 1964 1 8:06
diskv. Soukup Tomáš 1978 1 8:19
diskv. Rumlena René 1977 1 8:39
Ženy (10h): 1 Máca 1957 10 17:10
2 Petrová Václava 1960 8 17:31
3 Duchková Martina 1976 6 16:14
4 Vyšínová Monika 1982 5 13:47
5 Harantová Radka 1977 5 14:14
6 Hrdličková Alice 1980 5 14:29
7 Hrdličková Libuše 1974 5 14:29
Ženy (6h): 1 Motlíková Martina 1977 7 13:21
2 Stehlíková Jana 1980 6 13:25
3 Vyšínová Iveta 1961 5 12:35
4 Kreisová Lenka 1967 3 11:28
Dorostenci (6h): 1 Seifert Jan 1986 6 12:48
2 Mach Jan 1988 4 11:40

Detailní výsledky 11.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys11.xls (85 kB) doporučuji nejprve uložit pravým tl.myši (Uložit cíl jako...) a pak samostatně otevřít z disku.
dokument Acrobat reader 10HVys11.pdf (43 kB)



10.ročník - 2001:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h): 1 Vláďa 12 17:03
2 Vozáb Karel 11 17:00
3 Fíša 11 17:16
4 Oplištil Sáva 10 16:30
5 Riter Šala 10 16:31
6 Činčera 10 16:46
7 Kasař 9 15:37
8 Ressl 9 16:18
9 Huml Jarda 9 16:22
10 Náčelník 9 16:30
11 Podivín Míra 8 15:28
12 Vastl Olda 8 16:29
13 Jirásek Miloš 8 16:41
14 Böhm Vilda 7 14:13
15 Janovič Ondřej 7 14:30
16 Novák 7 14:40
17 Baroch 7 14:56
18 Nikl Jan 7 15:04
19-20 Viki 7 15:13
Vojta 7 15:13
21 Mišák 7 15:25
22 Prcek 7 16:19
23 Ivanecký Peter 7 16:45
24 Roccač 6 14:36
25 Hansi 6 15:17
26 Matěj 6 15:34
27 Bařtipán 6 16:44
28 Láďa P. 5 12:04
29 Miky 5 13:03
30 Jožin 5 16:41
31 Andís 3 16:14
Ženy (10h): 1 Máca 9 17:16
2 Čabaiová Jana 7 16:51
3 Bařtipánová Kateřina 6 16:45
4 Činčerová 6 14:16
5 Barochová 5 14:55
6 Lenka 5 15:00
7 Bára 5 16:19
Ženy (6h): 1 Motlíková Martina 6 13:13
2 Fulková Zuzana 6 12:12
3 Denková Věra 6 12:55
4 Fišerová Petra 5 13:00
5 Mecnerová Radka 5 13:32
6 Klsáková 4 12:58
7 Krejsová Amálka 4 12:59
8 Monika 3 12:28
Žáci (6h): 1 Seifert Jan 6 13:44
2 Mach Jan 4 11:44
Žákyně (6h): 1 Roccačová Hanka 3 10:47
2 Šolcová Eva 3 13:31

Detailní výsledky 10.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys10.xls (164 kB)
samorozbalovací archiv 10HVys10.exe (62 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys10.pdf (21 kB)


9.ročník - 2000:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h): 1 Vašek 13 16:55
2 Vláďa 13 17:13
3 Fíša 13 17:15
4 Sendy 12 16:21
5 Karel Vozáb 12 17:05
6 Oplíštil 11 16:55
7 Lukáš 11 17:05
8 Kasař 10 16:01
9 Mls 10 16:01
10 Drahorád 10 16:04
11 Baroch Pe. 10 16:40
12 Fulka 10 16:52
13 Janovič Ondra 10 16:53
14 Starý 9 15:40
15 Niklík 9 16:27
16 Vitásek 9 16:45
17 Auinger 9 17:02
18-19 Horčík Zdeněk 9 17:25
Zubač 9 17:25
20 Resl 8 15:35
21 Turčin 7 12:59
22 Medik 7 14:06
23 Viki 7 14:05
24 Vojta 7 14:15
25 Prcek 7 14:25
26 Baroch Pa. 7 16:07
27 Jožin 7 17:05
28 Pech 6 12:26
29 Mach 6 14:25
30 Mařík 6 14:27
31 Mišák 6 14:37
32 Petr 5 10:36
33 Kepič 5 10:42
34 Rosi 5 11:10
35 Ticháč 5 11:36
36 Böhm 5 11:54
37 Pinkas 5 12:09
38 Juránek 4 15:03
39 Andís 3 16:09
Ženy+dorost (6h): 1 Martina 7 13:18
2 Eva 7 13:19
3 Zuzana F. 6 12:42
4 Petra 6 12:56
5 Seifert 6 13:05
6 Likusová 6 13:10
7 Radka 6 13:21
8 Macková 6 13:33
9 Katka 5 12:21
10 Markéta 5 12:56
11 Bohunka 5 13:45
12 Dejmanová 5 13:36
13 Fulka 3 12:16
14 Barochová J. 2 13:01
15 Lenka 2 13:06
16 Iva 2 13:12
17 Juránková 2 13:32

Detailní výsledky 9.ročníku se všemi časy:   MS-Excel 95 a vyšší 10HVys09.xls (174 kB)
samorozbalovací archiv 10HVys09.exe (64 kB)
dokument Acrobat reader 10HVys09.pdf (20 kB)


8.ročník - 1990:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h): 1 Cendys 10 16:36
2 Pekárek Martin 10 17:10
3 Talla 9 16:36
4 Vozáb Karel 9 16:47
5 Fulka 9 16:51
6 Prcek Los 8 16:32
7 Fišer Pavel 6 16:31
8 Lukáš L. 6 13:36
9 Zdeněk T. 5 12:03
10 Kupilík 4 10:52
11 Milan 4 12:30
Ženy+dorost (6h): 1 Kupilíková 4 12:23
2 Kupilíček 3 12:58


7.ročník - 1989:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h): 1 Talla 11 16:31
2 Vozáb Karel 10 16:17
3 Huml Jarda 10 16:42
4 Böhm Vilda 10 16:47
5 Prcek Los 9 16:40
6 Jirásek Miloš 9 16:55
7 Hubert 8 16:02
8 Mikyška Mišák 8 16:06
9 Libor 7 16:40
Ženy+dorost (6h): 1 Talla junior 5 11:40
2 Vojta 5 14:45


6.ročník - 1988:
pořadí    jméno                kol               čas
Muži (10h): 1 Kupilík 11 17:10
2 Pekárek Luboš 10 16:36
3 Tonda 10 16:59
4 Pekárek Martin 9 16:21
5 Motlík Kasař Pavel 9 16:52
6 Fišer František 9 17:06
7 Prcek Los 8 16:20
8 Fulka 8 16:26
9 Mikyška Myšák 8 16:46
10 Sýgr 8 16:55
11-13 Jirásek Miloš 8 17:05
Jirásek Pavel 8 17:05
Blahník 8 17:05
14 Pepík 7 15:32
15 Bob 7 16:18
16 Talla 6 12:47
17 Tichý Jan 5 13:11
18 Fuksa 5 14:36
19 Bobánek 5 15:16
20 Bedřich 4 12:00
21 Pepa 3 17:11
Ženy (6h): 1 Vozábová 5 12:52
2 Tallová 3 11:27
3 Táňa 3 12:42
4 Jana Pepovo 3 12:42
Dorost (6h): 1 Vozáb Honzík 4 12:08
2 Fišerová Petra 4 12:25


5.ročník - 1987:
pořadí    jméno                    kol                     čas
Muži (10h): 1 Vozáb Karel 12 17:10
2 Talla 11 16:49
3 Kupilík 11 16:57
4-5 Motlík Kasař Pavel 10 17:04
Fišer František 10 17:04
6 Fulka 10 17:17
7 Prcek Los 9 16:34
8 Mikyška Myšák 9 16:57
9 Jirásek Miloš 9 17:00
10 Pepa 9 17:11
11 Valeš Mirek 8 16:24
12 Jirásek Pavel 8 16:54
13 Valenta 8 16:35
14 Jára 8 17:16
15 Erich 7 15:40
16-17 Kaspíny 7 15:43
Šteg Petr 7 15:43
18 Tonda 7 16:25
19 Johan 7 16:27
20-22 Valnoha 6 14:36
Herman 6 14:36
Šťastnej 6 14:36
23-24 Bařtipán 5 13:21
Starý 5 13:21
25 Kučera Míťa 5 14:51
26 Hynek 5 14:57
27 Mikyška junior 5 15:15
28 Vláďa 5 15:20
29 Roman T. 5 15:21
Ženy+dorost (6h): 1 Tallová 5 12:59
2 Táňa 5 13:05
3 Eva 5 13:40
4 Lenka 4 13:06
5 Kana Kr. 4 13:33


4.ročník - 1986:
Výsledky se bohužel nedochovaly. :-(


3.ročník - 1985:
pořadí    jméno                              kol                čas
Muži (10h): 1 Roman 13 17:04
2 Vozáb Karel 12 16:28
3 Pekárek Luboš 11 16:40
4 Bedřich 10 16:35
5 Motlík Kasař Pavel 10 16:40
6 Prcek Los 10 16:49
7 Talla 10 16:57
8 Bobík 10 16:58
9 Fišer František 10 17:17
10 Macešek 10 17:25
11 Kos Pavel 9 16:47
12 Fulka 9 17:02
13 Mikyška 9 17:03
14 Soukup Michal 9 17:05
15 Jirásek Miloš 9 17:12
16 Valeš Mirek 8 15:57
17 Honza 8 16:06
18 Pepa 8 17:30
19 Beneš Michal 8 17:30
20 Dimitrov 7 15:05
21 Fany 7 16:18
22 Tomáš 7 16:55
23 Biftek ml. 6 16:19
24 Biftek st. 5 16:06
Ženy+dorost (6h): 1 Hana P. 6 13:16
2 Zuzana Bobice 5 13:10
3 Králová Jana 5 13:15
4 Jitka Ch. 5 13:26
5 Saša 5 13:43
6 Zdeňka 5 14:01
7 Hanka Z. 5 14:02
8 Prcková M. 3 12:40
9 Los Lukáš 2 10:32


2.ročník - 1984:
pořadí    jméno                kol
Muži (10h): 1 Vozáb Karel 12
2 Pekárek Luboš 11
3 Hansi 11
4 Böhm Vilda 10
5 Bobík 10
6 Motlík Kasař Pavel 10
7 Jirásek Miloš 10
8 Olda 10
9 Fišer František 9
10 Bedřich 9
11 Prcek Los 9
12 Talla 9
13 Valeš Mirek 9
14 Tomáš 8
15 Pepa 7
16 Soukup Michal 7
17 Petr 7
18 Žoržák 7
19 Jára 6
20 Fany 6
21 Viki 6
22 Pavel 5
23 Ivoš 5
24 Muflon 4
25 Mikyška ml. 4
26 Biftek 3
Ženy+dorost (6h): 1 Jana 6
2 Hana 5
3 Jana Velká 5
4 Dáša 5
5 Saša 4
6 Tallová 4
7 Lenka 4


1.ročník - 1983:
Výsledky se bohužel nedochovaly. :-(

 

  © Pavel Fišer, únor 2001